-
Skjorter for løpereStoff: 100% polyester 90G
Ytelse: Ultra-lett, pustende og hurtigtørkende
Tekniske detaljer: Jacquard-stoff, varmeforseglingskanter og laserhull
MOQ: 300 stk/farge
Farger: Tilpasset -
Gymshorts med høy vekstStoff:
-Utenside: 78%nylon 22%spandex 130G
-Fôr: 75% nylon 25% spandex 180G
Ytelse: Lett, fuktighet-transporterende og høy-strekk
Tekniske detaljer: Telefonlomme på siden og... -
Aktiv shorts med linerStoff:
- Skall: 90% nylon 10% spandex 140G
- Fôr: 85%polyester 15%spandex 210G
Ytelse: Moisture-Wicking, Compression Support and High-Stretch
Tekniske detaljer: Jacquard-fôrstoff,... -
Runnings DameklærStoff: 90% nylon 10% spandex 160G
Ytelse: Høy-luftstrømkjøling, strekkgjenoppretting, friksjonsfri drapering
Tekniske detaljer: Dobbeltlags topp og åpen ryggventilasjon
MOQ: 300... -
Joggetøy for kvinnerStoff: 78% polyester 22% spandex 220G
Ytelse: Termisk retensjon, strekkgjenoppretting, vindbeskyttelse
Tekniske detaljer: Innvendig telefonlomme, volang hette
MOQ: 300... -
TelefonlommeshortsStoff: 80% polyester 20% spandex 220G
Ytelse: kjernekomprimering, rask modulusgjenoppretting, null-friksjonskant
Tekniske detaljer: Dobbeltlagslomme på siden, merrow-sting, laserkuttet... -
Løpeskjorter for kvinnerStoff: 88% polyester 12% spandex 200G
Ytelse: Kjernevarme, ugjennomsiktig dekning, formbevaring
Tekniske detaljer: Bakside dobbeltlagsisolasjon
MOQ: 300 stk/farge
Farger: Tilpasset -
Løse løpeskjorterStoff: 84% nylon 16% spandex 160G
Ytelse: Høy-luftstrøm, strekkgjenoppretting, slitestyrke
Tekniske detaljer: Jacquard-struktur og integrert midtpanel bak
MOQ: 300 stk/farge
Farger:... -
Løpeskjorte med halv glidelåsStoff:
- Skall: 88%polyester 12%spandex 200G
- Mesh: 89%polyester 11%spandex
Ytelse: Termisk regulering, sonelufting, høy-stretch-gjenoppretting
Tekniske detaljer: 4-nåls 6-tråds... -
Path Running ShortsStoff: Utside: 95% polyester 5% spandex / Fôr: 87% nylon 13% spandex 220g
Ytelse: lav-lyssynlighet, høy-friksjonsmotstand, kjerneventilasjon
Tekniske detaljer: Bakre glidelåsoppbevaring og... -
Treningsshorts med høy midjeStoff: Utside: 95% polyester 5% spandex / Foring: 95% polyester 5% spandex 200g
Ytelse: Dobbelt-lags komprimeringsstabilitet, kjernestøtte, fuktighetsspredning
Tekniske detaljer: Intern... -
Athleta løpeklærStoff: 90% polyester 10% spandex 200G
Ytelse: Termisk regulering, Interlock Moisture Management, Anatomical Recovery
Tekniske detaljer: Buet strukturell fald og to-lags bakpaneler
MOQ:...
Som en av de mest profesjonelle produsentene og leverandørene av joggetøy i Kina, har produktene våre et godt rykte på markedet. Vi ønsker deg hjertelig velkommen til å kjøpe høykvalitets joggetøy laget i Kina her fra fabrikken vår. Også tilpasset service er tilgjengelig.

