• Skjorter for løpere
    Stoff: 100% polyester 90G
    Ytelse: Ultra-lett, pustende og hurtigtørkende
    Tekniske detaljer: Jacquard-stoff, varmeforseglingskanter og laserhull
    MOQ: 300 stk/farge
    Farger: Tilpasset
  • Gymshorts med høy vekst
    Stoff:
    -Utenside: 78%nylon 22%spandex 130G
    -Fôr: 75% nylon 25% spandex 180G
    Ytelse: Lett, fuktighet-transporterende og høy-strekk
    Tekniske detaljer: Telefonlomme på siden og...
  • Aktiv shorts med liner
    Stoff:
    - Skall: 90% nylon 10% spandex 140G
    - Fôr: 85%polyester 15%spandex 210G
    Ytelse: Moisture-Wicking, Compression Support and High-Stretch
    Tekniske detaljer: Jacquard-fôrstoff,...
  • Runnings Dameklær
    Stoff: 90% nylon 10% spandex 160G
    Ytelse: Høy-luftstrømkjøling, strekkgjenoppretting, friksjonsfri drapering
    Tekniske detaljer: Dobbeltlags topp og åpen ryggventilasjon
    MOQ: 300...
  • Joggetøy for kvinner
    Stoff: 78% polyester 22% spandex 220G
    Ytelse: Termisk retensjon, strekkgjenoppretting, vindbeskyttelse
    Tekniske detaljer: Innvendig telefonlomme, volang hette
    MOQ: 300...
  • Telefonlommeshorts
    Stoff: 80% polyester 20% spandex 220G
    Ytelse: kjernekomprimering, rask modulusgjenoppretting, null-friksjonskant
    Tekniske detaljer: Dobbeltlagslomme på siden, merrow-sting, laserkuttet...
  • Løpeskjorter for kvinner
    Stoff: 88% polyester 12% spandex 200G
    Ytelse: Kjernevarme, ugjennomsiktig dekning, formbevaring
    Tekniske detaljer: Bakside dobbeltlagsisolasjon
    MOQ: 300 stk/farge
    Farger: Tilpasset
  • Løse løpeskjorter
    Stoff: 84% nylon 16% spandex 160G
    Ytelse: Høy-luftstrøm, strekkgjenoppretting, slitestyrke
    Tekniske detaljer: Jacquard-struktur og integrert midtpanel bak
    MOQ: 300 stk/farge
    Farger:...
  • Løpeskjorte med halv glidelås
    Stoff:
    - Skall: 88%polyester 12%spandex 200G
    - Mesh: 89%polyester 11%spandex
    Ytelse: Termisk regulering, sonelufting, høy-stretch-gjenoppretting
    Tekniske detaljer: 4-nåls 6-tråds...
  • Path Running Shorts
    Stoff: Utside: 95% polyester 5% spandex / Fôr: 87% nylon 13% spandex 220g
    Ytelse: lav-lyssynlighet, høy-friksjonsmotstand, kjerneventilasjon
    Tekniske detaljer: Bakre glidelåsoppbevaring og...
  • Treningsshorts med høy midje
    Stoff: Utside: 95% polyester 5% spandex / Foring: 95% polyester 5% spandex 200g
    Ytelse: Dobbelt-lags komprimeringsstabilitet, kjernestøtte, fuktighetsspredning
    Tekniske detaljer: Intern...
  • Athleta løpeklær
    Stoff: 90% polyester 10% spandex 200G
    Ytelse: Termisk regulering, Interlock Moisture Management, Anatomical Recovery
    Tekniske detaljer: Buet strukturell fald og to-lags bakpaneler
    MOQ:...
Hjem 12 Siste side

Som en av de mest profesjonelle produsentene og leverandørene av joggetøy i Kina, har produktene våre et godt rykte på markedet. Vi ønsker deg hjertelig velkommen til å kjøpe høykvalitets joggetøy laget i Kina her fra fabrikken vår. Også tilpasset service er tilgjengelig.

Sende bookingforespørsel
Sende bookingforespørsel